سنگ های مصنوعی

------------------------------> ------------------------------> ------------------------------> برای ارتباط از طریق واتس اپ اینجا کلیک کنید
2014/09/15 12:06:26 0 سوالات

 


انــواع ســنــگ هـای مــصــنـــوعـــی


 


 

 

تـوضـیـحـات


سنگ مصنوعی یا Artificial stone 

از ترکیب مجدد سنگ‌های طبیعی با مواد افزودنی دیگر همچون سیمان و افزودنی‌ های پلیمری به دست می‌ آیند که به آنها وزن کمتری داده و در نتیجه نصب آنها سریعتر می‌ شود.

برای اینکه بدانیم سنگ‌ های سمنت پلاست از چه ساخته شده‌ اند به اختصار می‌ توان گفت که این سنگ‌ ها از ترکیب سیمان، آگرگات‌ ، سنگ‌ های طبیعی و خاک سبک وزن ساخته می‌ شوند.

مواد بکار رفته در این سنگ‌ ها تماماً کیفیتی بر ملاحظات محیطی و انسانی دارند.

رنگ‌ دانه‌ های اکسید آهن، رنگ مورد نظر را به این سنگ‌ ها می‌ دهند. ترکیبی که از این راه بدست می‌ آید در قالب هائی ریخته می‌ شود که دارای نقش و نگارهای سنگ طبیعی می‌ باشند و به این سنگ‌ ها، سیمائی کاملاً طبیعی می‌ دهد.

 

 


ساب و پولیش کورین


تمام محصولات سنگ کورین داری خطوط جزئی مرحله ساب می باشند.
این خطوط درنتیجه ساییدن روی صفحات با سنباده ۲۲۰ می باشند.
برای انجام هرگونه پرداخت نهائی این خطوط بایستی برطرف گردند.این کار را با سنباده ۲۲۰ و یک دستگاه ساب لرزان چرخشی ۱۵۲ و یا ۲۰۳ میلیمتری میتوان انجام داد.

 

 


مراحل ساییدن


دستگاه ساب را در جهت عقب و جلو حرکت دهید.بطور چرخشی حرکت ندهید
 هردفعه ۵۰% قسمت سابیده شده دفعه قبل را دوباره بسابید
 آهسته و یکنواخت بسابید،هرثانیه ۲۵ میلیمترمربع

 کاغذ  سنباده را از گرد سایش تمیز نگه دارید. این کار با قرار دادن دستگاه ساب روشن روی یک تکه موکت به مدت چند ثانیه انجام می شود(کاغذ سنباده را مرتب بازدید نمایید)هرکاغذ سنباده برای یک متر مربع سنگ کورین کافی است


سـطـح مـات


پس از برطرف نمودن خطوط جزئی با سنباده ۲۲۰ یک صفحه اسکاچ نرم زوی دستگاه ساب بگذارید تا سطح یکنواخت گردد.سطح مات به آسانی نگهداری می شود و برای جاهای پرتردد مناسب است.مطمئن شوید که مشتری از شرایط نگهداری نوع سطح انتخاب شده آگاه باشد.
برای رنگهای تیره تر قبل از استفاده از اسکاچ نیاز با سنباده ۲۲۰ و ۴۰۰ دارید.برای نتایج بهتر ،از قدری آب و مایع ظرفشویی با اسکاچ نرم استفاده نمایید
.


سـطـح نـیـمـه بـراق


از سنباده ۲۲۰ استفاده نمایید،ساییدن را با سنباده ۴۰۰ تکرار نمایید.سپس اسکاچ خیلی نرم بزنید.برای ساییدن با اسکاچ خیلی نرم آب صابون نیز استفاده نمایید.

 


سـطـح بـراقبعد از ساییدن با سنباده ۲۲۰،ساییدن را با سنباده ۴۰۰ تکرار نمایید ،برای براقیت بیشتر می توان با واکس مخصوص و پولیش با نمد کار را ادامه داد . دستگاه پولیش باید ۸ تا ۱۰ آمپر  ۲۵۰۰ دور در دقیقه باشد.

رنگ های تیره براق خط و خش را سریع نشان میدهند. رنگ تیره براق برای اماکن پرتردد توصیه نمیشود

 

 

 

در پایان برای انتخاب سنباده های مخصوص با آلیاژ انتخابی بر روی عکس زیر کلیک کرده و کالای مدنظر خود را انتخاب کنید